INFORMACJE O RADZIE RODZICÓW

INFORMACJE O RADZIE RODZICÓW W NASZEJ SZKOLE

Głównym zadaniem Rady Rodziców jest harmonijne współdziałanie wszystkich Rodziców w sprawach jakości kształcenia i wychowania dzieci, wzbogacenia życia ogólnoszkolnego. Naszym priorytetem jest wspieranie Uczniów, Dyrekcji Szkoły i  Grona Pedagogicznego we wszystkim, co służy wartościowemu rozwojowi osobowości dziecka, co pozwala mu w mądry, ale i ciekawy sposób rozwijać swoje zainteresowania, a także we wszystkim co dostarcza radości podczas zabawy i wypoczynku. Zebrane fundusze są pod pełną kontrolą Rady Rodziców i w znaczący sposób wspomagają potrzeby szkoły w zakresie m. in. zakupu pomocy dydaktycznych, wspomagania dzieci będących w potrzebie, nagród, wspieraniu szkolnych imprez.

My, rodzice jesteśmy pełnoprawnymi członkami społeczności szkolnej i na jej rzecz działamy. Uczestniczymy w życiu szkoły na co dzień i od święta. Współtworzymy wizerunek szkoły. Wspieramy uczniów potrzebujących, promujemy najzdolniejszych.

Działalność Rady Rodziców możliwa jest dzięki naszemu wsparciu finansowemu

Składka i sposoby jej opłacania:

• Ważnym zadaniem przypisanym Radzie Rodziców jest gromadzenie funduszy niezbędnych dla wspierania działalności szkoły. Dlatego Rada Rodziców apeluje o dokonywanie wpłat składek ustalonych  przez Radę  na rok szkolny 2023/2024 w  wysokości rocznej - 50 zł. od rodziny.

Pieniądze zostaną zagospodarowane przez Radę na potrzeby dzieci i będą wspierać ich funkcjonowanie w szkole na różnych płaszczyznach.

Składkę można wpłacić:

• Wychowawcy klasy

Serdecznie zapraszamy do współpracy!!!